Zakonca Horn državna prvaka v karateju, Rukše bronast

Zakonca Karolina in Franjo Horn ter Mihael Rukše

V soboto, 4. marca, je v športni dvorani v Polzeli v organizaciji Karate zveze Slovenije potekalo državno prvenstvo za člane, veterane in para karate, ki so se ga udeležili tudi člani Karate kluba Novo mesto.

Karolina Horn je z enim osvojenim dvobojem z rezultatom 5:0 osvojila naslov državne prvakinje v kategoriji veteranke -50 let.

Franjo Horn je naslov državnega prvaka v kategoriji veterani +50 let osvojil s kar tremi dvoboji z rezultatom 5:0. V isti kategoriji je uspešno nastopal tudi Mihael Rukše, ki je osvojil odlično 3. mesto.

Ob močni podpori ostalih članov kluba, družine in lokalnega okolja so posamezniki ponovno dokazali, da se trdno delo, vztrajnost ter disciplina, vedno izkažejo za uspešno kombinacijo. Za podporo pri delovanju kluba se zahvaljujejo tudi Mestni občini Novo mesto.

Tajništvo kluba: K. H.