DomaAktualnoPeticija proti Golobovi vladi: "Slovenci si zaslužimo več"

Peticija proti Golobovi vladi: “Slovenci si zaslužimo več”

Na spletu je objavljena peticijo proti vladi pod vodstvom Roberta Goloba. V obrazložitvi je navedeno, da v 33 letih samostojne Slovenije še nismo imeli tako nesposobne, koruptivne in škodljive vlade. Zato je dovolj.

Avtorica peticije je Karin Planinšek, ki poziva vse, mlade in stare, “da se združimo in ustavimo uničevanje naše države.

Slovenci si zaslužimo več, zato je objavljen poziv, s katerim “zaskrbljeni državljani Republike Slovenije zahtevajo takojšen odstop vlade Roberta Goloba in razpis predčasnih volitev”.

Podpisano peticijo je mogoče oddati na 3 načine:
  1. Spletno na povezavi: https://www.peticija.online/peticija_proti_golobovi_vladi
  2. Natisnemo obrazec peticije, izpolnimo in pošljemo na naslov:
Slovenska demokratska stranka
Trstenjakova 8
1000 Ljubljana
– za Karin Planinšek

 

3. Natisnemo obrazec peticije, izpolnimo, poskeniramo in pošljemo na elektronski naslov: [email protected]

Obrazec peticije:

M. D.

ZADNJI ČLANKI

Domovina praznuje: Poslanica predsednika vlade Republike Slovenije

V nadaljevanju objavljamo poslanico predsednika vlade Republike Slovenije in predsednika Slovenske demokratske stranke Janeza Janše. "Spoštovani Slovenke in Slovenci, državljanke in državljani, cenjeni rojaki v...

Gibanje Svoboda bi dobilo bistveno manj poslancev; kako kaže ostalim?

Stranke vladne koalicije SDS, NSi+SLS+Fokus in Demokrati Anžeta Logarja ter Resni.ca bi, če bi bile volitve danes, dobile približno enako poslancev, kot jih imajo...

O govoru Pirc Musarjeve: “Hudič je, če je dolg do gospodarja trajen in so zahteve vse bolj brutalne”

Na sinočnji državni proslavi ob 35. obletnici dneva državnosti na Trgu republike je predsednica republike Nataša Pirc Musar med govorom, v katerem je poudarjala...

Velika večina podpira odvzem volilne pravice tujcem, nočno delo na avtocestah in uvedbo brezplačnega vrtca

Velika večina vprašanih podpira predlog, da tujci v Sloveniji ne bi imeli volilne pravice, nočno delo na avtocestah in uvedbo brezplačnega vrtca, kaže anketa...