DomaAktualnoGolobu svetovali, naj se znebi dveh težav, ena od teh je prepotentnost

Golobu svetovali, naj se znebi dveh težav, ena od teh je prepotentnost

Verjetno ali vsaj morda ste že opazili, da je Tina Gaber Golob tako rekoč popolnoma izpuhtela iz javnosti. Ob Golobu se je zadnje čase, ko že divja neuradna predvolilna kampanja, pojavila zgolj enkrat, na Brdu pri Kranju, kjer je z garderobo vsiljivo posnemala Melanio Trump, piše danes Bojan Požar.

Na posnemanje oblačenja Melanie Trump je že sredi januarja na FB opozorila tudi Ines Knauss, Melaniina sestra.

Objavila je posnetek, na katerem je Tina Gaber v rdeči obleki in pripisala: “1989 – 1994 Nosila sem svoje žametne obleke”. In dodala, da je obleko oblikovala ona, izdelala pa jo je njena mama. Objava Ines Knaus je dostopna na povezavi: (20+) Facebook. Zdaj pa je v takšno kreacijo oblečena Tina Gaber, kar pomeni, da posnema sestri Knaus.

Požar pa danes navaja, da ne gre za naključje, Gabrovo so iz predvolilne kampanje in Golobove bližine načrtno umaknili.

Golobu naj bi povedali, da se naj znebi dveh svojih težav: Tine Gaber in prepotentnosti. Pri Gabrovi mu zaenkrat povečini uspeva, prepotentnosti pa se (očitno) ne more znebiti, ugotavlja novinar.

Ta je opazna tudi pri videoposnetkih, kjer Golob poskuša igrati sproščenost in zbijati šale: “Vidno pa je, da je vse zaigrano in zrežirano, snemalci in varnostniki pa mu morajo na glas govoriti predsednik. Pri Golobovih političnih nastopih, ko se znajde v zagati ali dobi kakšno neprijetno vprašanje, pa Golobova značajska prepotentnost znova in znova dobesedno izbruhne.”

Prispevek Bojana Požarja je dostopen na povezavi.

M. D.

ZADNJI ČLANKI

Banka, ki ji ne gre zaupati: UniCredit zapustil Wolfovo 1 v razdejanem stanju

UniCredit Banka Slovenija je zapustila prestižne prostore na Wolfovi 1 v središču Ljubljane (tik ob Tromostovju), čeprav naj bi najemna pogodba veljala do septembra...

Kar ni zmogla “mala” Tanja Fajon, je popravil novi minister

V mandatu vlade Roberta Goloba sta ob njegovem 80. rojstnem dnevu dva slovenska diplomata podala predlog, da ministrstvo za zunanje zadeve Dimitriju Ruplu, ki...

Takole jih je minister Rončević napel Asti Vrečko

Vlada je na včerajšnji seji sprejela sklepa, s katerima je znova ustanovila Muzej slovenske osamosvojitve in Muzej novejše zgodovine Slovenije. Oba muzeja je prejšnja...

Novo mesto: S polaganjem venca v Pogancih in Prečni obeležili spominski dan občine in dan državnosti

V Mestni občini Novo mesto so se včeraj s polaganjem venca pri spomeniku v Pogancih in cvetja na grobu padlega Franca Uršiča v Prečni...