Zaradi moškega v stiski, ki je grozil, da bo skočil z viadukta med predoroma Debeli hrib in Mali Vrh, je bila včeraj več ur zaprta dolenjska avtocesta.
Cesto je policija zaprla včeraj enkrat po 18. uri. Kot je sporočila, je šlo za dogodek, ki ni povezan s prometno nesrečo. Neuradno bi naj moški v stiski želel skočiti z viadukta, policija pa ga je prepričevala, naj tega ne naredi.
Na kraju so prispeli tudi reševalci in druge pristojne službe.
Po več urah naj bi moškega le prepričali, naj sestopi z ograje viadukta, promet pa so po nekaj urah znova odprli.
A. J.



































